ОСТАННЄ ОНОВЛЕННЯ - 22.06.2021 о 16:00. Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!

Важлива інформація для туристів Феєрії, що подорожують до Туреччини!
 

1. Починаючи з 04.06.2021, усі пасажири, які подорожують до Туреччини (крім дітей до 5,99 рокв), під час реєстрації на рейс або посадки повинні надати один з нижчезазначених документів англійською мовою:

- офіційний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир був щеплений не менш ніж за 14 днів до прибуття до Туреччини, або

- офіційний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир переніс хворобу на COVID-19 протягом останніх 6 місяців до прибуття до Туреччини, або

- сертифікат, що підтверджує негативний ПЛР тест на COVID-19. Тест має бути зробленим не пізніше, ніж за 72 години до прибуття в країну, або

- сертифікат, що підтверджує негативний результат швидкого антиген-тесту на COVID-19. Антиген-тест має бути зробленим не пізніше, ніж за 48 годин до прибуття в країну.

Пасажири, що прибувають з Великої Британії, Ірану, Єгипту та Сінгапуру, так само, як і пасажири, що прибувають з Афганістану, Бангладеш, Бразилії, Південної Африки, Індії, Непалу, Пакистану, Шрі-Ланки, та ті, хто перебував в цих країнах протягом останніх 14 днів - можуть бути прийнятими до перевезення лише за умови надання сертифікату, що підтверджує негативний ПЛР тест на COVID-19. Тест має бути зробленим не більш ніж за 72 години до прибуття до Туреччини.

ПЛР тести не потрібні дітям до 5,99 років. Довідка ПЛР-тесту або антиген-тесту може бути надана у електронному вигляді.
 

2. Згідно вимог Міністерства Здоров'я Туреччини по COVID19 - починаючи з 15.03.2021, усі пасажири, що подорожують до Туреччини, повинні заповнювати Traveler Entry Form за посиланням:  https://register.health.gov.tr/

Зазначена форма повинна бути заповнена не раніше ніж за 72 години до рейсу.

Всі авіакомпанії будуть нести повну відповідальність за перевірку та контроль (за допомогою мобільних або паперових копій) правильності заповнення форм. Якщо авіакомпанія помітить, що будь-яка з цих форм не заповнена, пасажирові необхідно буде заповнити ці форми до посадки в літак (на реєстрації).

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно. 


Повернення в Україну: інформація щодо тестів та самоізоляції

ВАЖЛИВО! 
Починаючи з 24.03.2021, усі громадяни України, хто повертається з-за кордону з будь-якої країни, мусять встановити в аеропорту прибуття мобильний додаток "Вдома" та пройти 14-денну обсервацію/самоізоляцію, або здати ПЛР-тест на Covid-19 у будь-якій сертифікованій лабораторії в Україні. У разі негативного тесту самоізоляція автоматично припиняється.

Будь ласка, ознайомтесь: Зміни у правилах перетину кордонів України: РОЗ'ЯСНЕННЯ ПРО ДОДАТКОВІ ТЕСТИ


Інформація щодо вильотів чартерними рейсами в Туреччину (Даламан)

Реєстрація на рейс

Онлайн реєстрація доступна за 24 години до вильоту на сайті авіакомпанії МАУ. Реєстрація доступна через вкладку Чартерний рейс, де номер квитка не потрібен. 

Зареєструватись можна в аеропорту перед вильотом (не пізніше ніж 2 години). Реєстрація - безкоштовна!

Якщо ви зареєструвалися і не маєте можливості завантажити чи роздрукувати посадкові, то це можна зробити в самому аеропорту на стійці реєстрації. Посадкові для чартерних рейсів видаються БЕЗКОШТОВНО!

Онлайн-реєстрація доступна на двох сегментах: Київ - Даламан та Даламан-Київ.

Розміщення на борту літака йде згідно заявок в кабінеті агента (один груповий номер однаковий для тих, хто лише в цій заявці).

ТК "Феєрія" не несе відповідальності щодо розташування місць поруч. У випадку, якщо при реєстрації на рейс туристів розсаджує, прохання звертатись в месенджер сторінки авіакомпанії МАУ на Фейсбуці або ж через інші додатки поки колл-центр не працює.

В А Ж Л И В О!

1. Пасажири в стані алкогольного сп'яніння на борт літака не допускаються.

2. На борту літака носіння масок є обов'язковою вимогою на всіх етапах польоту.

3. Додаткові послуги на борту літака: оформлення додаткових послуг  доступно більш ніж за 24 години до рейсу, а вибір харчування - за 36 годин до вильоту рейсу на сайті авіакомпанії.

4. Страховки, ваучери, авіаквитки, інфолисти будуть прикріплені в кабінеті агента у середу перед вильотом до 12:00 з наступною інформацією:
 - назва готелю/апартаментів
 - норми перевезення багажу

Прохання всі файли роздрукувати або закачати на електронний носій, оскільки роздруковані документи видаватись не будуть.

5. Для швидкого проходження реєстрації в готелі при заселенні - ОБОВ'ЯЗКОВО мати заготовлену копію закордонного паспорту + свою кулькову ручку.

6. У разі втрати або пошкодження багажу - діємо згідно лінку https://www.flyuia.com/ua/ua/information/baggage/lost


ПЛР-тестування в аеропорту «Бориспіль»

Для чого потрібен ПЛР-тест на COVID-19: негативний результат тесту потрібен подорожуючим для перетину кордону та для дострокового припинення режиму самоізоляції після повернення з «червоної» зони.  
Біоматеріал: мазок з носоглотки.
Що визначає: контагіозність («заразливість»).
На що вказує позитивний результат: в дихальних шляхах виявлено коронавірус.
Термін дослідження:  6 годин.
Де можна здати: у Лабораторному офісі CSD в аеропорту «Бориспіль» поруч з Терміналом «В» та на третьому поверсі Терміналу «D».
Режим роботи: 24/7.
Як здати ПЛР-тест: пройти реєстрацію за посиланням: https://testcovid19.com.ua, замовити послугу в Терміналі «D» (стійка №48, FAST LINE) або за телефоном +38(050) 415 09 09.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» в загальнодоступній зоні відкрився пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19.

По прильоту в Україну з країн «червоної зони» пасажирам необхідно перебувати 14 днів в самоізоляції, а зараз є можливість здати тест відразу по прильоту і перервати самоізоляцію.

Також, пасажирам надається можливість здати тест і отримати сертифікат з результатом ПЕРЕД вильотом за кордон. Для цього необхідно прибути в аеропорт завчасно і зателефонувати + 380 44 281 7235, щоб співробітники аеропорту зустріли та супроводили до пункту забору біоматеріалу.

Важливо! Сертифікат видається українською та англійською мовами.

Забір біоматеріалу проводять професійні працівники медичного пункту міжнародного аеропорту «Бориспіль», а тестування проводять медичні лабораторії «Діла», ADONIS, «Ескулаб», «МЕДЛАБ», «ІММД», «UNIVERSUM.CLINIC». Вартість послуг кожна лабораторія визначає індивідуально. Час роботи пункту забору біоматеріалу: 24/7.


Безкоштовний ПЛР-тест від MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Для власників преміальних карток MasterCard працює новий сервіс - ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль», доступне в терміналах D і B. Сервіс запущено для власників преміальних карток, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом.

Щоб скористатися послугою по прильоту, необхідно:

  • Оформити запит на стійці тестування після проходження паспортного контролю
  • Пред'явити преміальну карту Mastercard працівникові аеропорту для здачі тесту.
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою завчасно ДО вильоту, потрібно:

  • Приїхати в аеропорт «Бориспіль», термінал B.
  • За 10 хвилин до приїзду зателефонувати (050) 415 09 09 працівникові аеропорту, який зустріне Вас.
  • Пред'явити преміальну карту Mastercard і посадковий квиток, після чого здати тест *
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою в день вильоту, потрібно:

  • Оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D на стійці № 48 Fast Line.
  • Пред'явити картку Mastercard і посадковий квиток співробітнику аеропорту і здати тест
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Тест триває не більше 15 хвилин. Мова надання результатів дослідження - англійська. Встановіть додаток для контролю самоізоляції "Дій вдома» і чекайте оповіщення про скасування режиму.

Деталі дізнавайтеся у представника Вашого Банку, на сайті mastercard.ua, в чат-боті @MasteracrdUkraine Facebook або у співробітника сервісу Fast Line за телефоном: +38 050 415 09 09 (цілодобово).

Важливо! Компанія "Феєрія" не несе відповідальності за терміни видачі результатів тесту, проведеному в а/п "Бориспіль" перед вильотом.


Адреси клінік в Україні та рекомендації щодо здачі тесту

ПРОМОКОД "ФЕЄРІЯ":

ТК "Феєрія" спільно з лабораторіями Діла, ДніпроЛаб та Хелсі Лаб пропонує наступні умови проходження тестів.

ДІЛА:

850 грн (25 євро - оплата безготівково на рахунок Феєрії за курсом на день оплати)

Туристи можуть пройти тестування в будь-який зручний день у визначених відділеннях медичної лабораторії Діла по регіонах (у понеділок) і по Києву (понеділок, вівторок, не менш ніж за 2 доби до прильоту в Туреччину) - згідно з графіком роботи клінік (див. адреси відділень в Києві та по регіонах. Зеленим кольором помічено відділення, які працюють 7 днів на тиждень)

Для отримання знижки необхідно забронювати та оплатити за безготівковим розрахунком через провідного менеджера агентства, який передає інформацію в ЦО Феєрія на імейл [email protected] п'ятниця до 16:00 для регіонів, понеділок до 12:00 для Києва (якщо здача в понеділок ввечері після 19:00), та понеділок до 16:00 для Києва (якщо здача у вівторок).

Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://dila.ua/rus/covid19.html та внести свої дані в Анкету-направлення* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Дані про обстеження - Дослідження" - потрібно обрати (або скопіювати та вставити) назву аналізу: "Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР-якісний".

А також в цій анкеті важливо вказати ПРАВИЛЬНИЙ імейл, щоб результат тесту прийшов саме на нього. Якщо не маєте електронної пошти для отримання результату, то дозволяється вказати [email protected] (менеджер Феєрії).

* Після заповнення анкети сайт повідомить про вартість тесту. На цю цифру не варто звертати увагу: за домовленістю, для туристів ТК "Феєрія" вартість тестування - близько 850 грн ($ 30 за курсом на день оплати).

Уважно ознайомтесь з пам'яткою, як підготуватись до обстеження у відділеннях лабораторії ДІЛА: "Правила підготовки до тестування КОВІД ПЛР".

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777
2. Прізвище, ім'я, по батькові кирилицею по укр.паспорту - ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ, ІВАНОВА ІВАННА ІВАНІВНА
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
4. Контактний номер телефону пацієнта або відповідального менеджера, для отримання сповіщення про результати тесту. Якщо менеджер вказує свій номер - обов'язково попереджайте про це туриста!

5. Дата здачі аналізу - 08.06.2021
6. Лабораторія, місто і номер відділення - Діла, м.Одеса Відділення №074 вул. Коблевська, 2/4 (Новосельського, 13)
7. Час здачі - у порядку живої черги згідно із графіком роботи відділення 

8. Отримання результату - самостійно туристом


ДніпроЛаб (Київ та регіони)

750 грн. (оплата у відділенні лабораторії)

Аналіз необхідно здавати у вівторок упродовж дня (в будь-якому відділенні) або в середу до 11:00 (тільки за 3 адресами м.Київ: Бажана 12, Шептицького 5, Велика Житомирська 14), щоб можна було самостійно забрати результати аналізів з печаткою ввечері близько 18:30 в лабораторії або ж на імейл. Для цього потрібно: повідомити к-сть осіб на [email protected] через Вашого провідного менеджера агенції до 16:00 понеділка, якщо здача у вівторок, або в середу до 11:00.

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777. Номер телефону відповідального менеджера для швидкого зв'язку
2. Оплата за тест - готівкою у відділенні 
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
4. Дата здачі аналізу - 08.06.2021
5. Лабораторія, місто і номер відділення - Дніпролаб, Софіївська Борщагівка, вул. Волошкова, 30
6. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
7. Отримання результату - самостійно туристом 


ХЕЛСІ ЛАБ 

700 грн. (оплата у відділенні лабораторії)

Вартість дослідження для туристів ТК «Феєрія Мандрів» по промокоду складає 700 грн.

Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://healthylab.com.ua/form/ та внести свої дані в Анкету пацієнта* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Метод дослідження" -  вибрати "COVID-19 методом ПЛР".

Якщо виліт у четвер, то аналіз можна здавати у вівторок протягом дня, або в середу до 12:00, щоб результати дослідження можна було отримати день у день о 19:00-19:30.

    • Тестування проводиться за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 16-В. (метро Площа Льва Толстого, 5 хв пішки) лабораторний центр.
    • Графік роботи лабораторії:  понеділок – неділя з 8:00 до 20:00.

Приклад прийому заявок для оформлення тесту:

1. Номер заявки / заявок: 7777. Номер телефону відповідального менеджера для швидкого зв'язку
2. Оплата за тест - готівкою у відділенні 
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
4. Дата здачі аналізу - 08.06.2021

5. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
6. Отримання результату - самостійно туристом 


Додатково:

Якщо не маєте електронної пошти для отримання результату, то дозволяється вказати [email protected] (менеджер Феєрії).

У будь-якому випадку можна приїхати до Києва раніше. Вартість проживання в готелі Борисполя від 500 грн за добу, по Києву від 700 грн/добу

Речі (основний багаж) можна залишити в камері зберігання на Південному вокзалі або в ЦО Феєрія за адресою: Київ, Хрестовий провулок 8/9, метро Арсенальна.

Якщо раптом в когось ПОЗИТИВНИЙ ТЕСТ, ми ГАРАНТУЄМО, що перенесемо оплату на будь-­який інший тур Феєрії!!

Є ще один великий ПЛЮС ПЛР. Тепер всі туристи будуть в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі!


Примітка. Туроператор ТК Феєрія не несе відповідальності за своєчасність проходження тестування туристами, за результат і якість тестів, а також за роботу лабораторій.

Також не несе відповідальності за порядок і результати проходження туристами прикордонного, санітарного тощо, контролю в аеропортах України та Туреччини і можливими відмовами в перетині державного кордону Туреччини або обмеженнями перебування на територій Туреччини в зв'язку з вищезазначеним.

Туроператор Феєрія залишає за собою право вносити зміни в зазначені вище умови в будь-який момент.

Тип документа
Относится к стране