Тимчасовий в'їзд

З 12 лютого 2022 року на кордонах діють такі правила:

Для мандрівників, вакцинованих відповідно до європейських правил, більше тестів під час вильоту не потрібно. Підтвердження повного календаря вакцинації стає достатнім для прибуття до Франції, незалежно від країни походження, як це було до розповсюдження варіанту Омікрон.

Для невакцинованих мандрівників обов’язок надати негативний тест для поїздки до Франції залишається, але заходи по прибуттю (тест, ізоляція) скасовуються, якщо вони прибувають із країн «зеленого» списку, які характеризуються помірною циркуляцією вірусу.

Сучасна класифікація країн, визначена на основі показників здоров'я, виглядає наступним чином:
«Зелені» країни: Україна

Графік вакцинації вважається завершеним через 28 днів після отримання однієї дози вакцини Janssen, через сім днів після другої дози інших вакцин, схвалених Європейським агентством з лікарських засобів (а саме Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield), а також для осіб, які отримали всі необхідні дози ліцензованої ВООЗ вакцини, не схваленої Європейським агентством з лікарських засобів, через сім днів після отримання додаткової дози належним чином схваленої вакцини мРНК.

З 1 лютого 2022 року для того, щоб їхній графік вакцинації й надалі визнавався завершеним, особи віком від 18 років, які бажають в’їхати на територію Франції, повинні отримати бустерну дозу вакцини месенджерної РНК не пізніше ніж через дев’ять місяців після отримання останньої обов’язкової вакцини. доза.

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити документ з обов'язковим QR-кодом, що підтверджує вакцинацію. 

Важливо! Франція приймає сертифікати вакцинації у додатку Дія або роздруковані з порталу Дія, а також паперові міжнародні свідоцтва про вакцинацію.

Також турист має заповнити онлан-заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Разом з повністю вакцинованим дорослим може вільно в'їхати неповнолітня дитина до 16 років. Проте невакциновані діти віком від 12 років повинні представити негативний результат тесту. 

У разі, якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції тільки за нагальної потреби. Невідкладна причина подорожі до Франції має бути підтверджена до від'їзду. У разі неправдивого твердження або неправдивої причини, у посадці буде відмовлено.

Усі туристи, що подорожують до Франції, мають пред'явити роздруковану і заповнену самостійно Декларацію про відсутність симптомів інфекції Сovid-19 - "Декларація пасажира про стан здоров’я та відсутність симптомів інфекції Сovid-19" (роздруковується самостійно туристомпереклад декларації додається).

Відвідування громадських місць у Франції

З 24.01.22 для всіх громадян старше 16 років відвідування громадських місць дозволено лише за умови повної вакцинації або довідки про перенесену хворобу. Також скорочено термін дії сертифікатів про вакцинацію.

Вхід до публічних місць (музеї, театри, стадіони, ресторани, бари, тощо) та гірськолижних підйомників, гірськолижних шкіл - дозволено за умови пред’явлення санітарної перепустки (Le Pass sanitaire), яка видається на підставі наступних документів:

1) Сертифікат проходження повного курсу вакцинації (Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Janssen/Johnson & Johnson) з обов'язковим QR-кодом, та не старше 7 місяців з дати отримання останньої дози.

Важливо!! З 15.02.2022 термін дії сертифікату про вакцинацію не має перевищувати 4 місяці з дня отримання останньої дози.

2) Документ, що підтверджує, що особа вилікувалась від Covid-19 мінімум 11 днів тому, максимум 6 місяців тому

3) До 15.02.22 усім громадянам, хто отримав лише першу дозу вакцини, дозволено відвідувати громадські місця за умови пред'явлення ПЛР-тесту або антиген-тесту не старше 24 годин. 

Санітарна перепустка містить QR код, який сканується уповноваженими представниками при вході до публічних закладів для підтвердження Вашого статусу щодо Covid-19.

Тип документа
Относится к стране