РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ

Уряд Кабо-Верде дозволив короткостроковий в’їзд (до 90 днів) до країни з України за наявності візи.

Віза та адміністративний збір - 61 євро / ос. (крім дітей 0-1,99 років)

З усіх подорожуючих до Кабо-Верде стягується в'їзний адміністративний збір (віза по прильоті в аеропорту). Діти до 2х років - безкоштовно. Документи для отримання в'їзної візи: підтвердження проживання, медична страховка. Оплата на місці по прильоту або онлайн завчасно за посиланням (вхід через VPN): https://www.ease.gov.cv

ОСОБЛИВОСТІ ПО КРАЇНІ

  • Рекомендація: розрахунки на острові банківською карткою / євро / обмін євро на місцеву валюту!
  • Відповідно до оновлених, спрощених обмежень комерційні заклади можуть залишатись відкритими до 20-30, булочні – до 21-00;
  • бари, ресторани та лаунж зони можуть залишатись відкритими до опівночі; лаунж зони – до 2-00 годин вночі по субботам, неділям та святковим дням. 
  • Інститут морських кораблів та портових об’єктів продовжуватиме регулювати процес користування пляжами, за кожним островом окремо. 

МИТНІ ПРАВИЛА

Ваш паспорт має бути дійсним протягом щонайменше 6 місяців з дня в’їзду до Кабо-Верде.

Не встановлено обмежень на ввезення та вивезення валюти, декларувати її необов’язково. Дозволено безмитне ввезення до Кабо-Верде 400 сигарет та до 2 л. алкогольних напоїв.

Підлягає обов’язковому контролю ввезення рослин. Дозволено безмитне ввезення та вивезення свіжих фруктів та овочів (не більше 5 кг), а також інших продуктів та речей, «необхідних для особистого споживання».

КОНТАКТИ

Посольство України в Сенегалі
Адреса: 1148, Rue de l’Aéroport, Ngor Almadies, Dakar
Телефон: +2213386813 56
Гаряча лінія: +22177 4745563
Email: [email protected]
Сайт: http://senegal.mfa.gov.ua/ua

doc_file
Тип документа
Относится к стране