Места силы. Загадочная Винничина

5290
₴UAH
3 дней
Маршрут

Київ – Ставка Гітлера «Вервольф» – Вінниця – Пирогово – Заповідник «Буша» – «Гайдамацький Яр» – Немирів – Тульчин – Вороновиця – Печера  – Київ

Тип тура
Туры по Украине, Бюджетные туры, Туры выходного дня, Весенние туры, Туры на майские праздники

Описание тура

Слава Україні!

Війна, якої світ не бачив від часів Другої Світової, довела усьому світові, що українці - наймогутніша за духом нація! І треба щодня ставати ще міцніше, щоб мати змогу й далі допомагати в тилу, чекати добрих звісток і вірити в перемогу. Ми маємо бути сильними і впевненими, а отже, потребуємо відпочинку та перезавантаження.

А ще ж треба обрати правильне місце для «підзарядки»! Тож якщо вам потрібно відновити фізичні та духовні сили – їдьмо з нами до наймістичнішого і найпотужнішого з українських місць сили - Буша, та загадковий Гайдамацький Яр. Кажуть, тут сама Природа ділиться із нами своєю силою...

Цікаво, що саме на Поділлі є багато місць, особливості яких не можуть пояснити навіть фахівці. У цьому турі ми запропонуємо вашій увазі цілу серію таких загадок!

В стоимость входит
Проїзд на комфортабельному автобусі;
22
2 ночі в готелі 3* в центрі міста зі сніданками;
Медичке страхування;
Екскурсійне обслуговування, послуги гіда.
В стоимость не входит
Додаткове харчування;
22
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати;
Доплата за одномісне розміщення.
Київ – Ставка Гітлера «Вервольф» – Вінниця – Пирогово – Заповідник «Буша» – «Гайдамацький Яр» – Немирів – Тульчин – Вороновиця – Печера  – Київ
День 1
Київ – Ставка Гітлера «Вервольф» – Пирогово – Вінниця

7:00 Виїзд від ст. м. Житомирська.

Їдемо через Житомир та Бердичів - отже, приєднуйтесь!

Перший пункт нашої екскурсії - колишня ставка Гітлера «Вервольф» - її називають останньою таємницею Третього рейху. Резиденція фюрера будувалася в цілковитій таємності. Бункер з триметровими бетонними стінами йшов углиб землі на кілька поверхів. При відступі німців, входи в бункер були підірвані. Що він приховує - досі нерозгадана таємниця: золото рейху чи знамениту Бурштинову кімнату?

Невеликий переїзд - і нас чекає захоплююче знайомство з історією, міфами та таємницями міста Вінниця – найбільшого міста Поділля.

Ми прогуляємось чудовими скверами та площами міста, прикрашеними цікавими пам’ятниками та кованими скульптурами, побачимо Вінницькі мури - старовинний комплекс оборонних і монастирських будівель 17 століття, символ міста - Вінницьку Вежу, Домініканський та Єзуїтський монастирі та старовинну Миколаївську церкву. Відвідаємо колоритну кав'ярню-музей «Пан Заваркін і Син», де можна не тільки випити надзвичайно смачної, ароматної кави або чаю з тістечками, але й ознайомитись з багатою колекцією старовинних годинників, самоварів та інших різних предметів побуту початку минулого століття.

Після обіду всі бажаючі відправляються в унікальний музей-садибу, де жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Це ще одна таємниця історії: його тіло, забальзамоване за власним рецептом професора, зберігається в церкві-усипальниці Святого Миколи Чудотворця вже 135 років.

Поселення в готель. Вечірня прогулянка по місту та вечеря.

День 2
Заповідник «Буша» – Гайдамацький яр

8:00 Сніданок в готелі.

Вирушаємо заряджатися енергією в найвідоміше місце сили в Україні - селище Буша.

Це місце вражає своєю чарівною природою та краєвидами. Особливо навесні та початку літя, коли Буша потопає в садах. Легендарна поетеса Леся Українка назвала Бушу «красою України».

Символом Буші та її візитною карткою стала кам'яна вежа. Ця вежа - частина старовинної оборонної системи, побудованої навколо Буші знаменитим архітектором Гійомом де Бопланом. У 1654 році за часів Богдана Хмельницького тут відбувались грандіозні події, які навіть були описані в романтичному та драматичному творі Михайла Старицького "Оборона Буші". Тому наразі Бушанська вежа - це не тільки пам'ятник культури України, а й своєрідний меморіал пам'яті захисників замку.

Але найбільш вражаюча пам'ятка Буші - унікальний скельний храм V ст., який не має аналогів у всьому світі. На одному з каменів храму древнім майстром створений барельєф, який отримав назву Бушанського рельєфу: безлисте дерево, людина зі складеними в молитві руками, величний олень - значення малюнка і обставини його появи до сих пір залишаються невідомими, завдяки чому це місце ще більш таємниче і привабливе.

Славні історичні події та таємничий барельєф надихають на творчість скульпторів та художників, які залюбки приїжджають в Бушу. Щорічно тут відбуваються міжнародні пленери скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг». І поступово вся територія Буші перетворюється в музей скульптури під відкритим небом - просто за будь-яким кущем ви можете наштовхнутися на цікаву сучасну чи історичну скульптурну композицію. Отака вона - Буша!

 Обідаємо на природі і вирушаємо в ще одне чаклунське місце - «Гайдамацький Яр». Унікальність заповідника в тому, що на його території знаходяться справжні природні скульптури. Пісковик, під дією вітру і дощу з часом став приймати химерні форми, які так сильно подобаються всім відвідувачам парку. Всього таких скульптур налічується близько 150.

І як завжди, не обійшлося без легенди про козацьке золото, нібито закопане десь у лісі. Хтозна, може саме вам пощастить його знайти?

Повернення до Вінниці.

День 3
Вінниця – Немирів – Тульчин – Печера – Вороновиця – Київ

8:00 Снідаємо і поспішаємо відкрити всі інші таємниці!

У Немирові нас чекає прогулянка по парку і відвідування дуже красивого палацу графині Щербатової (у неї вже точно знайдеться для нас парочка таємниць)!

У Тульчині ми побачимо палац Потоцького. Шикарні будинки були зведені ще в далекому 1782 році графом Потоцьким, чий рід був одним з найбагатших і вельможних в Польщі. Розкішшю палац суперничав з королівськими резиденціями Європи.

Але це ще не все! Чи знаєте ви, що саме в цьому невеликому містечку український композитор Микола Леонтович створив геніальну обробку "Щедрика", тепер відому у всьому світі під назвою «Колядка дзвонів» (Ukrainian Carol of the Bells). Тепер в Тульчині є цікава площа-пам'ятник "Щедрику".

Пообіді на нас чекає дивовижний та таємничий мавзолей Потоцьких, архітектором якого був не хто інший, як сам знаменитий Городецький.

Але найдивніше чекає нас в парку, стежки якого спускаються по крутому березі серед гранітних скель до Південного Бугу. У цьому місці по всьому руслу річки "розкидано" неймовірну кількість валунів, які утворюють мальовничі композиції разом зі струменями блискучою води, які їх обтікають. Здається, що ви знаходитесь в якомусь величезному японському саду каміння на воді. Фото виходять неймовірні! А оскільки великої глибини тут немає, вода швидко прогрівається, отже при бажанні можна і покупатися.

Насолодившись красою і свіжим повітрям, а може і скупавшись в Південному Бузі,  відвідаємо ще один маєток Брацлавщини - палац Горохольських і, одночасно, Музей історії авіації та космонавтики. Адже саме тут, у Вороновиці, будував та випробовував перші літальні апарати всесвітньо відомий винахідник Олександр Можайский.

Після екскурсії вирушаємо до Києва.

21:30 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Проживання в готелі "Reikartz Optima Вінниця" або аналогічному

Цікаво, що саме на Поділлі є багато місць, особливості яких не можуть пояснити навіть фахівці. У цьому турі ми запропонуємо вашій увазі цілу серію таких загадок: таємничий Вервольф, усипальниця Пирогова, саме містичне і найпотужніше з українських місць сили - Буша і загадковий Гайдамацький яр. Ви напевно зустрічали ці назви серед Самих Містичних або Самих Загадкові місць України. А ще на вас чекають цікаві легенди та історії, старовинні палаци і парки, фантастичні панорами Дністра і унікальне лазерне шоу на березі Південного Бугу.

Заказ тура